tytul        tytul
Szybki kontakt

Oferta wynajmu dźwigów

Dyspozycyjność, całkowita sprawność techniczna oraz wyjątkowe możliwości – to wszystko sprawia, że nasi klienci mogą przekonać się, w jaki sposób Dźwigi Dębica odmienią ich codzienną pracę. Usługi dźwigowe wpływają bowiem na przebieg realizowanych na placu budowy zadań i znacznie je usprawniają.

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, mogą Państwo dostosować pojazdy do indywidualnych potrzeb i charakteru planowanych prac. Sprawdzą się one zarówno przy rozładunku różnego rodzaju materiałów budowlanych, jak i przy montażu bądź demontażu ciężkich konstrukcji stalowych. Oferujemy wynajem dźwigów o różnej długości ramienia i różnym zastosowaniu. Obecnie dysponujemy maszynami, które są w stanie uporać się z ładunkiem o wadze sięgającej nawet 35 ton.

Wszystkie dźwigi posiadają aktualne przeglądy techniczne i pozostają w pełni sprawnymi maszynami. Nasza oferta obejmuje nie tylko wynajem pojazdów, ale także kompleksową obsługę przez doświadczonych operatorów z odpowiednimi uprawnieniami. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że usługa zostanie wykonana nie tylko szybko i sprawnie, ale też bezpiecznie.

Ze względu na zróżnicowany charakter prowadzonych prac, oferujemy Państwu usługę wynajmu zarówno maszyn tradycyjnych, jak i wyposażonych w wysięg rozszerzony dzięki obecności bociana.
Usługi wykonujemy na terenie Rzeszowa, Jasła, Krosna, Tarnowa, a także innych miejscowości na terenie województwa podkarpackiego oraz małopolskiego. Zachęcamy do kontaktu – jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu.


Copyright © 2018 | Kazimierz Persak Usługi Dźwigowe ul. Świętosława 125 b, 39-200 Dębica, woj. podkarpackie
tel:663 575 037, e-mail:dzwigdebica@interia.pl, NIP: 872-126-38-92