Szybki kontakt

O Firmie

Jesteśmy rodzinną firmą założoną 2000 roku, działającą na terenie całej Polski. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Naszym głównym celem jest to, aby zawsze sprostać Państwa oczekiwaniom. Do każdej usługi oraz klienta podchodzimy indywidualnie w celu wykonania usługi z profesjonalizmem godnemu ponad 10 letniemu doświadczeniu.

Gwarancją jest nasza wykwalifikowana obsługa operatorska oraz żurawie, które co roku przechodzą rygorystyczne badania UDT.

Obsługa każdej inwestycji, niezależnie od tego czy budowana jest konstrukcja o przeznaczeniu przemysłowym, handlowym czy mieszkalnym wymaga zastosowania specjalistycznego, ciężkiego sprzętu, który umożliwi transport konstrukcji stalowych czy materiałów budowlanych na wyższe kondygnacje. Od wielu lat świadczymy usługi dźwigowe na najwyższym poziomie. Wykwalifikowana kadra operatorów, wysokiej klasy sprzęt, który każdorazowo dostosowujemy do wymagań klienta oraz charakterystyk inwestycji, a także ogromne doświadczenie wyniesione z placów budowy na terenie całego kraju, to główne atuty naszego przedsiębiorstwa.

Wykonujemy usługi dźwigowe na terenie Jasła, Rzeszowa, Krosna, Tarnowa, a także innych lokalizacji województwa podkarpackiego oraz małopolskiego. Na życzenie klienta możemy również wysłać nas sprzęt wraz z operatorami w inny region Polski. Posiadamy flotę nowoczesnych pojazdów oraz żurawi charakteryzujących się odmiennymi parametrami w zakresie zasięgu, długości ramienia, a także maksymalnego tonażu przenoszonych przedmiotów. Dzięki temu doskonale poradzimy sobie zarówno na placu budowy osiedla bloków mieszkalnych, jak i też wielko powierzchniowego centrum handlowego.

Wszystkie nasze pojazdy i żurawie regularnie są poddawane badaniom wykonywanym przez Urząd Dozoru Technicznego, co gwarantuje pełen profesjonalizm oraz bezpieczeństwo wykonywanych przez nas usług dźwigowych.

Zapraszamy do współpracy!


Copyright © 2018 | Kazimierz Persak Usługi Dźwigowe ul. Świętosława 125 b, 39-200 Dębica, woj. podkarpackie
tel:663 575 037, e-mail:dzwigdebica@interia.pl, NIP: 872-126-38-92