tytul        tytul
Szybki kontakt

Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Zawsze staramy się spełnić oczekiwania klienta, a nasz udział w inwestycji gwarantuje, że cała budowa nabierze dynamiki. Lokalizacje, na terenie których wykonujemy usługi dźwigowe to między innymi Krosno, Rzeszów, Jasło, Tarnów, Mielec i okolice. Obsługiwaliśmy również inwestycje z pozostałych lokalizacji województwa podkarpackiego czy małopolskiego, a w niektórych przypadkach również w innych miejscach Polski.

Pełna dyspozycyjność oraz ogromne doświadczenie naszych operatorów gwarantują, że usługi dźwigowe wykonamy zawsze na najwyższym możliwym poziomie. Nasza zróżnicowana flota pojazdów umożliwia nam sprostanie nawet najbardziej wymagającym inwestycjom. W ramach obsługi inwestycyjnej mogą Państwo skorzystać z mobilnych podnośników o maksymalnym tonażu od 13 do 50 ton, zasięgu ramienia od 22 do nawet 53 metrów. Tak doskonałe parametry techniczne umożliwiają nam uczestnictwo w budowie zarówno jednopiętrowych konstrukcji, jak i też wielokondygnacyjnych wieżowców.

Aby zagwarantować pełne bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających na placu budowy podczas wykonywania przez nas usług dźwigowych, nasze pojazdy regularnie są poddawane bardzo rygorystycznym badaniom prowadzonym przez Urząd Dozoru Technicznego.

Dźwigi Dębica

tel.kom. 663 575 037 607 293 709 e-mail: dzwigdebica@interia.pl
Formularz


Copyright © 2018 | Kazimierz Persak Usługi Dźwigowe ul. Świętosława 125 b, 39-200 Dębica, woj. podkarpackie
tel:663 575 037, e-mail:dzwigdebica@interia.pl, NIP: 872-126-38-92